Pekara forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Ovde pekarišite sa ostalima, družite se i diskutujte. Budite pravi internet pekar i budite poznati.
 
HomeLatest imagesТражиРегиструј сеПриступи

 

 Kroa San

Go down 
АуторПорука
Kroa San
Administrator
Kroa San


Број порука : 4
Join date : 09.07.2010
Age : 43
Локација : Negde između svetova!

Kroa San  Empty
ПорукаНаслов: Kroa San    Kroa San  Icon_minitimeFri Jul 09, 2010 5:25 pm

Ja sam administrator Kroa San. Moje pravo ime neću odkrivati, ali ću zato reći dosta o meni.
Živim u Beogradu i tu sam rođen. Kao mali sam počeo sa malim automobilima, pa sam onda počeo da vozim trke. Dosta se zanimam za kola, ali svoj auto retko kad vozim jer više volim da se prošetam. Takođe volim i fudbal da odigram sa drugarima. Dizajniram slike na kompjuteru i ponekad odigram neku igricu. Takođe sviram klavir (nisam išao u škole, ali sam skidao sa interneta note i gledao video klipove). I dan danas se družim sa mojim prijateljima još iz osnovne škole. Završio sam računarski fakultet i sad radim na nekim igricama. Planiram (a već se to i polako ostvaruje) da se učlanim u ArchArt Studio. To je srpski tim koji pravi 3D i 2D modele, a biće i neka igrica. Trenirao sam karate i stigao do majstorkog (crnog) pojasa. Ovaj forum sam napravio kao potomak Bureka, ali se nadam da će posle godinu dana bitito nešto sasvim za sebe.
Ovo je bilo sve o meni tako da koga zanima može da pročita. Obaveuno i vi napravite nešto o sebi.
Назад на врх Go down
 
Kroa San
Назад на врх 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете одговорити на теме у овом форуму
Pekara forum :: Informacije :: Predstavljanje-
Скочи на: